Проблематика: Внаслідок карантину і недопрацювань попередніх SMM-спеціалістів, які прострочили запуск на 4 місяці, заклад не зміг повноцінно стартувати в «сезон» і залишився поза увагою цільової аудиторії. Як наслідок, соціальні мережі не працювали на досягнення маркетингових цілей і не сприяли залученню клієнтів, ставлячи клуб на межу закриття.
Щоб врятувати бізнес і забезпечити його подальший розвиток, компанія звернулася за комплексною підтримкою, що включала:
- SMM — регулярне ведення акаунтів, формування контенту, створення тематичних афіш;
- Дизайн — оновлення візуальної стилістики, розробка сучасного логотипа;
- Таргетована реклама — налаштування реклами для залучення цільової аудиторії;
- Копірайтинг — написання текстів для публікацій, що підтримують атмосферу закладу;
- Бізнес-архітектура та маркетингова освіта — розробка стратегії та навчання керівництва основам ефективного маркетингу.
Окремо, була проведена робота над локалізацією ігор
Окремо, була проведена робота над локалізацією ігор
Розробка бізнес-архітектури
На початковому етапі провели глибоку аналітику для виявлення слабких місць, ризиків і перспективних напрямів розвитку. Створили стратегію розвитку з фокусом на соцмережі, що включала чітке позиціювання, сегментацію цільової аудиторії та вибір релевантного Tone of Voice. Позиціювання компанії було спрямоване на формування позитивного образу та лояльності до бренду через регулярну комунікацію з підписниками. Зробили акцент на унікальності клубу, а також на розширення асортименту, що стало можливим після зростання обсягу продажів.
SMM
Основна мета SMM-стратегії полягала у залученні трафіку як до клубу для участі у подіях, так і до кафе для звичайного відвідування. Було розроблено унікальний стиль для соцмереж із сучасним логотипом та айдентикою, що виділяє заклад серед конкурентів. Оновлено візуальний стиль акаунтів у Facebook, Instagram та Telegram, розроблено тематичні афіші, що відображають атмосферу закладу.
Проблематика: відсутність єдиного візуального стилю та системного підходу до контенту призвели до зниження онлайн-трафіку на 90%. Комунікація з клієнтами була відсутня, а рівень замовлень від реальних покупців залишався низьким.