Кейси

Головна > Кейси

наші проекти

наші проекти

Кейси по послугах

послуги

НІШІ

“Матіс і Мері” перші і єдині в Україні почали займатися нішею настільних ігор професійно і започаткували в 2020-му році тренд якості з цього напряму.

Про нішу: особливістю роботи є неодмінне врахування ком’юніті і специфіки кінцевої потреби продукту, ми же розуміємо, що настілки купують не для “пограти”, а для чогось більшого.

Що ми виявили: бізнес-сфера залишилась на рівні 90-х “купи-продай”, про розвиток відносин зі споживачем, LTV і креатив на ринку “не знають”, надто банальна нажива. Центральним є переосмислення домінантної бізнес-моделі ринку і підходу.

Характерним у нашому підході є те, що ми на старті кожного проекту вкладали багато часу у роботу саме з власниками бізнесів, адже головний конкурент кожного бізнесу з настілок – це стара і “зрозуміла” модель діяльності.

Сукупний результат: продали ігор з 11 різних проектів на $6 500 000. Загально 30 000+ постійний клієнтів і 13 000 000+ охоплення.

Ми перші і єдині, хто застосовує підхід розробки мотивації споживача не через вигоду, а ціннісний орієнтир укладання угоди, а за цінності готові платити більше.

Про нішу: сфера вважається уявно складною, адже працюємо з хай-чеками, проте вартість послуги спонукає не виправдовувати суму, а вести мову одразу про пострезультат купівлі нерухомості, про перспективу і надійсність у будь-яку кризу.

Що ми виявили: бізнес з нерухомості потребує переосмислення маркетингових інструментів з просто класної картинки і знижок передкупівлі на систему націнок і аргументації. Якщо ваш споживач не знає, що таке облаштування простору, урбаністика і проактивний контакт, то не складно розвинути аргументацію ціни і вибудувати відносини європейського типу.

Характерним у нашому підході що ми впевнено готові і виводимо сприйняття циклу розвитку відносин на новий рівень статусного партнерства, коли не споживачі обирають вас, а ви їх.

Сукупний результат: створити 3 унікальні логіки CRM-системи, захистили $420 000 рекламних бюджетів від перевитрат, підтримали 2 компанії від упадку на початку повномасштабної війни.

Ми перші і єдині, хто застосовує підхід розробки мотивації споживача не через вигоду, а ціннісний орієнтир укладання угоди, а за цінності готові платити більше.

Про нішу: аудиторія нарощує відвідування закладів, зон відпочинку, замовлень із собою під час кризи (пандемія, війна), а трафік прямує до тих, хто точно заявляє, що працює і робить це максимально масово. Споживач переважно хоче отримати постефект відвідування або перебувати в атмосфері його цінностей, аніж просто купити – працюєте з цінністю,отримаєте на 27% збільшення середнього чеку.

Що ми виявили: бізнесам цього типу слід формувати “ядерну аудиторію” і вибудовувати логіку розвитку на 4-х китах: сервіс, якість, атмосфера, тон комунікації без прямого відвідування вас.

Характерним у нашому підході що ми знаходимо і захищаємо інетреси споживачів у вашому бізнесі, якщо ми бачимо потребу споживача, для нас це закон, бо той, хто приносить вам гроші відчуває, знає за що їх приносить.

Сукупний результат: середній показник зростання трафіку на день через 2 місяці діяльності на 32%, через 6 місяців на 46%, якщо бізнес з нуля, сукупний заробіток з нашого трафіку на $4 678 850.

Ми перші і єдині, хто підходить до промислового сектору з продуктового погляду, тобто для нас В2В не привід гальмувати і не провадати угоди масово, а значить масштабуватись, нарощуючи темп.

Про нішу: власники простору Україна, ЄС переважно мають психологію спокійних і системних адміністраторів, що заважає підлаштовуватись до темпів запитів ринку. Угода сприймається, як щось важливе, а не поточне, тобто бар’єриться темп розвитку бізнесу.
 
Що ми виявили: окремі послуги трафікогенерації не працюють, необхідний лише комплексний підхід після формування бізнес-архітектури діяльності з урахуванням визначений ролей відділів у циклі роботи з контрганетом.
 
Характерним у нашому підході що ми на практиці відпрацювали формат консервативного і агресивного розвитку компаній, коли, залежно від потреби у моменті, можемо гнучко регулювати навантаження на внутрішню систему діяльності, так і на залучення клієнтів зовнішньо.
 
Сукупний результат: середній % зростання угод після 6 місяців діяльності у 5 разів, забезпечили кожному власнику вільний час на себе, здорв’я, родину.
 

Ми єдині і перші, хто працює з юридичним бізнесом виходячи з циклу життя споживача, тобто формуємо відносини на все життя і ставимось до юридичного бізнесу, як до “високомаржинального товару”, а не “рідкісної послуги, яка потрібна не всім”.

Про нішу: був помічений явний конфлікт сфери – споживач і юрист, коли перший не розуміє складнощів, особливості професії юриста, чому і скільки повинна коштувати якість, через що сфера явно має більший негатив з боку споживача, адже більшість хоче дешевий і гарантований результат, незалежно від статусу клієнта і сфери права.
 
Що ми виявили: сегментування компаній, окремих юристів різко межується на демпінговий підхід і хай рівень; найбільше окремі юристи мають бар’єр розуміння, що маркетинг працює без необхідності пропонування постійних знижок і “сарафан” явною гарантією вважати легковажно, адже конкуренти, які працюють з трафікогенерацію значно швидше перебивають об’єм трафіку від постійних контрагентів.
 
Характерним у нашому підході що ми надаємо перевагу консервативному і елітарному зростанню в ніші, надаючи перевагу високому чеку і лояльному клієнту, аніж масовим пакетним послугам.
 
Сукупний результат: у 2-х проектах повністю змінили портрет клієнта з дешевого і масового на заможного і елітарного, зберегли 1 бізнес від конфлікту 2-х партнерів, середній показник зростання трафіку через 2 місяці діяльності на 79%
 
Замовляйте зворотній дзвінок
Phone-2_animated
БРИФ
Замовляйте зворотній дзвінок